Kegel -  Gemax
www.GeMaX.pl
Winieta
Maszyny torowe
Lokalizacja: Start / Maszyny torowe
Firma Kegel nie stała się najlepsza w ciągu jednego dnia.Proces wytwórczy udoskonalaliśmy w ciągu ostatnich dwóch dekad. Oto kilka powodów, z których żaden konkurent nie może równać się z najlepszej jakości produktami firmy Kegel:
 
1. Wyprodukowane w USA- wszystkie produkty Kegel są wytwarzane na miejscu przez ekspertów chemików, mechaników i pracowników produkcyjnych. Firma Kegel szczyci się wysokiej klasy produktami i dokładnie testuje wszystkie swoje produkty przed wypuszczeniem ich z fabryki.
 
2. Najlepsze części- aby zbudować maszynę torową najwyższej jakości musisz używać najlepszych części. Tak, to jest dokładnie takie proste. Firma Kegel wykorzystuje tylko najwyższej klasy komponenty do budowy swoich maszyn torowych. Wiele z tych części zostało przetestowanych pod względem wytrzymałości i wydajności w poszczególnych okresach użytkowania.
 
3. Badania i rozwój- każdy produkt firmy Kegel jest efektem przysłuchiwania się potrzebom przemysłu kręglarskiego. Firma Kegel biezre pod uwagę problemy istniejące w sporcie bowlingowym, w pełni je bada i wytwarza produkt, który całkowicie go rozwiązuje.
 
4. Kontrola jakości- zanim jakakolwiek maszyna torowa opuści fabrykę musi przejść kontrolę jakości polegającą na wszechstronnym badaniu jej 120 części składowych. Rówinież zostaje wpuszczona w ruch na conajmniej 50 torów by upewnić się co do jej niezawodności.
 
5. Certyfikowany ISO 9001-  firmie Kegel przyznano certyfikat ISO 9001 jako wytwórcy produktów do czyszczenia i konserwacji torów. Certyfikat ten wymaga przestrzegania bardzo surowychprzepisów dokumentacyjnych i  procesu kontroli aby zapewnić jakość wszystkich produktów, które wytwarzamy.
Dodatkowe informacje
GEMAX Group
Dane kontaktowe - Bowling Shop-u
Ul. Zgorzelecka 19
Bolesławiec 59-700
Tel. :+48 75 732 65 65
e-mail: bowling@bowling-shop.pl