Kegel -  Gemax
www.GeMaX.pl
Winieta
Oleje do torów
Lokalizacja: Start / Oleje do torów
10 powodów dla których warto wybrać oleje do smarowania firmy Kegel:
 
1. Badania- trzech pełnoetatowych ekspertów chemików stale szuka lepszych rozwiązań. Produkty firmy Kegel są tworzone przez graczy w kręgle dla graczy w kręgle.
 
2. Jakość- wszystkie oleje do smarowania są wytwarzane z najwyższej jakości produków dla uzyskania najlepszej jakości efektu końcowego.
 
3. Konsekwentność- próbki są pobierane z każdej partii olejów na początku, w środku i na końcu rygorystycznego procesu tworzenia w labolatorium. Następnie pełnoetatowy gracz w kręgle zostaje poproszony o grę na każdej z próbek oleju zanim dana partia opuści fabrykę.
 
4. Różnorodność- każdy następny olej nie jest lepszy ponieważ jest nowy. Został stworzony dla specjalnych potrzeb i by współpracować z konkretną technologią maszyny torowej. Do każdego jest idealna para.
 
5. Wyniki- 3 z 5 osób w Stanach Zjednoczonych szukające najwyższej jakości olejów do smarowania torów wybiera produkty firmy Kegel. To musi coś znaczyć.
 
6.Obsługa- żaden inny producent środków chemicznych nie zatrudnia na pełny etat 4 wyspecjalizowanych techników do pomocy przy każdym wzorcu olejowym. Teraz wiesz, że jeśli zadzwonisz do firmy Kegel możez porozmawiać z człowiekiem a nie maszyną.
 
7. Cena- oleje do smarowania Kegel często wymagają nakładania cieńszej warstwy dla lepszych wyników co redukuje koszty utrzymania torów kręgielni w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.
 
8. Rodzina- kiedy robisz interesy z firmą Kegel dostajesz więcej niż tylko paczkę oleju do smarowania. Stajesz się częścią rodziny, która kocha kręgle i jest oddana w pomaganiu innym.
 
9. Przyszłość- to dopiero początek. Postępy zostały poczynione ale najlepsze dopiero nadejdzie.
 
10. Bowling- firma Kegel oddana jest tej grze. Każdego roku inwestuje ponad 1 milion dolarów w rozwój sportu bowlingowego co również Tobie pomaga się rozwijać. Pomóż nam pomóc sobie.
 
W końcu wybierz firmę Kagel dla siebie. Prowadzenie kręgielni jest wystarczająco trudne. Przekaż swoje obawy ekspertom w firmie Kegel  a oni już wszystkim się zajmą.
Dodatkowe informacje
GEMAX Group
Dane kontaktowe - Bowling Shop-u
Ul. Zgorzelecka 19
Bolesławiec 59-700
Tel. :+48 75 732 65 65
e-mail: bowling@bowling-shop.pl